Dziękujemy wszystkim, za pomoc finansową i materialną, dobre słowo, radę, modlitwę i życzliwość. To dzięki Wam świat staje się lepszy, dzieci są radosne, a nam, opiekunom pracuje się przyjemniej.

Nasza praca nie jest łatwa. Wymaga wielu wyrzeczeń, poświęcenia i wysiłku. Świadomość, że mamy wokół siebie tylu życzliwych ludzi, dodaje nam skrzydeł i pozwala bez obaw patrzeć w przyszłość. Wiemy, że nie jesteśmy sami.

Często, nawet najmniejszy, przyjazny gest sprawia, że na buziach dzieci pojawia się uśmiech. To dzięki Wam, spełniają się nasze marzenia. Wspólnie stwarzamy dzieciom warunki, na jakie zasługują. Wspólnie budujemy przestrzeń, w której mogą prawidłowo funkcjonować, rozwijać się, uczyć i poznawać świat.

Dziękujemy!

podziękowania

Agnieszka i Waldemar J.

Dziękujemy za wieloletnią przyjaźń. Państwa pomoc, ułatwia nam codzienne życie, a dobre słowo dodaje skrzydeł.

Dzieci cieszą się z otrzymywanych prezentów.

Anna K.

Dziękujemy naszej przyjaciółce – Pani Annie za jej przyjaźń, dobre słowo oraz pomoc i wsparcie jakiego nam udziela.

Pani Ania od lat wspiera nas, ofiarowując dzieciom m. in. zabawki i ubranka.

Dziękujemy, że Pani o nas pamięta.

Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców

Dziękujemy za przekazane pieniądze na zakup zimowego obuwia dla naszych dzieci.

Dorota i Adam B.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc, której Państwo nam udzielacie. Dzieci do tej pory wspominają wspaniałą wycieczkę, z której wróciły szczęśliwe i całą masą niezapomnianych wspomnień.

Dziękujemy za pomoc materialną i finansową! Cieszymy się, że mamy takich wspaniałych przyjaciół.

Fundacja Orlen "Dar Serca"

Dziękujemy fundacji Orlen „Dar Serca”, za niezapomniane wakacje na mazurach! Cieszymy się, że dzięki Państwa pomocy, nasze dzieci mogły skorzystać z tak wielu atrakcji.

Dziękujemy za ufundowanie stypendiów za wyniki w nauce dla wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka w Tarnobrzegu.

Iwona i Leszek P.

Trudno znaleźć słowa opisujące naszą wdzięczność, za zrozumienie, wsparcie i pomoc jakiej Państwo nam udzielili. Przekazany sprzęt AGD, znacznie ułatwił naszą codzienną pracę, komputer pozwolił rozwinąć talenty, a rowery umożliwiły organizację wspaniałych wycieczek.

Tych kilka słów wdzięczności, to oczywiście o wiele za mało, jednak chcemy abyście Państwo wiedzieli, że jesteście przyjaciółmi Rodzinnego Domu Dziecka w Tarnobrzegu.

ks. Michał

Ks. Michał Józefczyk, to człowiek, bez którego nie byłoby Rodzinnego Domu Dziecka w Tarnobrzegu. Powstanie naszego domu, to jego inicjatywa. To właśnie dzięki niemu, dzieci mają piękny, wygodny dom, w którym możemy zapewnić im szczęście i prawidłowy rozwój.

Od samego początku ks. Michał stał się częścią naszej rodziny. Otaczał i otacza nas swoją modlitwą i opieką. Współuczestniczy w wychowaniu dzieci. Cieszymy się, gdy nas odwiedza, a wspólna modlitwa stała się naszą rodzinną tradycją.

Słowami nie da się wyrazić wdzięczności. Dziękujemy z całego serca za całą dobroć jaką otrzymujemy. Ks. Michał jest naszym bohaterem.

Liceum Ogólnokształcące w Zawichoście

Bardzo dziękujemy za świąteczną niespodziankę wszystkim uczniom i nauczycielom. Dzieciaki bardzo się cieszyły.

To miło, że o nas pomyśleliście. Pozdrawiamy i życzymy szczęśliwego Nowego Roku.

Małgorzata i Jarosław J.

Dziękujemy Państwu Małgorzacie i Jarosławowi Jaworskim za wieloletnią pomoc i wsparcie. Paczki świąteczne (i nie tylko) od Państwa sprawiają wielką frajdę dzieciakom!

Jesteśmy szczęśliwi, że Rodzinny Dom Dziecka w Tarnobrzegu ma takich przyjaciół!

Pani Maria D.

Pani Maria Diura od wielu lat organizuję wsparcie i pomoc dla wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka w Tarnobrzegu.

Dziękujemy z całego serca, za poświęcany czas i energię, za zaangażowanie i ciepło, którym się Pani z nami dzieli.

neteasy

Dziękujemy firmie Neteasy za udostępnienie miejsca na swoich serwerach. To dzięki nim nasza strona może funkcjonować.

Jeśli kogoś nie wymieniliśmy, przepraszamy. Jesteśmy wdzięczni za pomoc wszystkim. Niestety czasem codzienne obowiązki sprawiają, że nie mamy zbyt wiele czasu na aktualizowanie strony. Informacje na pewno w końcu zostaną opublikowane na stronie.